O

"Práce s energií skrze lásku a čakry"

 Jmenuji se Federica Marková, nejsem rodilá Češka, ale jen napůl, protože moje maminka z Česka pochází. Já jsem se však narodila v Buenos Aires v Argentině, kde jsem prožila část dětství. O městě Buenos Aires se říká, že je to kousek Evropy na jihoamerickém kontinentu, kde se prolínají evropským kulturním vlivy s jihoamerickým temperamentem a srdečností. Druhou část dětství jsem prožila v provincii Mendozy. Tento region je známý jako kraj slunce a dobrého vína. Co mě nejvíc na tomto kraji fascinovalo byly západy slunce nad majestátními vrcholky And. Střední školu, pedagogické gymnázium, jsem absolvovala v Buenos Aires. To byly pro mě nejen roky studia, ale i zábavy. Možná by někdo rád věděl, zda umím tančit tango? Pravdou je, že jsem se to nikdy neučila, ale myslím, že všichni "latinos" máme hudební rytmus v sobě a tanec je neodmyslitelnou součástí naší kultury.

Když mi bylo 15 let navštívila jsem s maminkou poprvé Československo (tenkrát). Od začátku se mi tady moc líbilo, a zamilovala jsem se do krásných lesů. To také přispělo k mému rozhodnutí, že budu studovat vysokou školu v Praze. Zde jsem také poznala svého manžela. Stavební fakultu na ČVUT jsem absolvovala úspěšně, ale můj vnitřní hlas mi říkal, že technika nemá být moje životní dráha. Od dětství mě jako magnet přitahovala duchovní témata a alternativní způsoby léčení. Moje cesta k profesionálnímu poradenství však byla trochu složitější. Pracovala jsem téměř 20 let ve finanční sféře a vedle toho jsem se intenzivně zajímala o obory spojené především se zdravím, harmonií těla a ducha, s léčivou energií a zdravým životním stylem, studovala odbornou literaturu a navštěvovala různé kurzy.

V současné době se věnuji poradenství v osobním rozvoji, cvičení, reiki, Feng shui, ve zkratce to co všechno obsahuje TAOCHAKRAS.