Co nabízím

Návrat k harmonii...

TAOCHAKRAS - Yoga

Jak to probíhá: každé setkání (lekce) cvičíme prvních 30 min sestavu Hatha jógy určenou pro konkrétní čakru. V dalších 30 min působíme postupně, skrz ostatní čakry, na svolenou čakru, a to pomocí taoistické, jógové a meditační techniky, které nám umožní působit holisticky a tím více do hloubky.  

TAOCHAKRAS - Beauty

Dozvíte se jaké potraviny jsou pro vás vhodné a které vám pomohou udržovat rovnováhu. Objevíte přírodní esence, které jsou v souladu s vaším typem a tak si můžete doma připravit i svoji vlastní kosmetiku.   

TAOCHAKRAS - Feng Shui

Najdete korelace mezi čakrami a místnostmi vašeho domova. Sami si zvolíte jaké změny si přejete v životě udělat. Pomocí změny v bydlení dosáhnete celkovou harmonii ve vašem vnějším a vnitřním prostoru. 

TAOCHAKRAS - Reiki

Každý den po ukončení práce TAOCHAKRAS  - Reiki máte možnost krátké telefonické konzultace, kdy si popíšeme vzájemně své pocity. Vy nemusíte cítit nic konkrétního, přesto energie působí a její účinky se projeví následně ve vašem každodenním životě.

Reference

 Federicu jsem vyzkoušela ze zvědavosti a z touhy poznat se zase o něco víc. Byla jsem překvapená, jak přesná byla "diagnostika" mých slabin a vlastností. Zjištění informace Vám Federica blíže přiblíží, vysvětlí, umí na nich na dálku pracovat, upravovat vzorce, léčit, posílat energii a otevírat čakry. Každý, kdo třeba zrovna nemá akutní zdravotní nebo životní problém, ale chce se poznat více a na sobě zapracovat, tomu její služby vřele doporučuji.

Sylvie


 "Poznat sebe sama - Žít v harmonii teď a tady - Pečovat o své tělo. Tak bych asi krátce shrnula a charakterizovala program Taochakras, který jsem právě absolvovala. Program je celistvý, propojuje a harmonizuje různé oblasti života. Federica pomůže identifikovat spouštěče zranění či bloků, které máme v nevědomí, a následně je rozpustit. Zaujal mě její osobitý přístup, citlivě se přizpůsobila mému nastavení a vnímavosti. Mohu doporučit všem, kteří se točí v kruhu a chtějí najít odpovědi na otázky, které je trápí dlouhé roky. Vím, že jakýkoliv problém, který mě v životě potká, už dokážu zpracovat sama, Federico, děkuji.

Markéta

 "Federica má čistou duši, rozdává dobro a pozitivní energii. Svou laskavostí a výjimečnými schopnostmi umí poradit a pomoci.

Sama jsem měla příležitost zažít její práci s čakrami a energií a rozpoznání toho, co člověka trápí a co může být příčinou.

Obohatilo mě to, vedlo k zamyšlení a přineslo nové myšlenky, nápady a i směr, kam a jak dál.

Věřím v její léčivé schopnosti.".

Adéla